EN | FA

صابون لوفا

امروزه مراقبت از پوست از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که با وجود آلودگی ها و استرس های روزانه، پوست در معرض آسیب بیشتری قرار می گیرد.  لایه برداری پوست، پروسه ای است که در طی آن سلول های پوستی مرده که در سطح خارجی آن قرار دارند، از بین می روند. این کار برای پاکسازی پوست صورت و بدن حیاتی است. اگر لایه برداری پوست درست انجام شود پوست لطیف و با طراوت میشود. از طرفی، بعد از عملیات لایه برداری که پوست های مرده از سطح پوست جدا شده اند، کرم ها، سرم های پوستی و مرطوب کننده ها جذب بهتری داشته و تاثیر مناسبی روی پوست دارند.

لایه برداری مناسب و منظم،  تمام سلول های مرده و انباشته شده روی پوست را از بین می برد. هنگامی که این لایه برداشته می شود، پوست جدید که در زیر آن قرار داشته نمایان می گردد و در رفع علایم پیری و لک های پوست بسیار موثر است.  لایه برداری، منافذ مسدود را تمیز کرده  و باعث حذف آلودگی ها و چربی های اضافی پوست میشود که عمدتا عامل ایجاد جوشهای سر سیاه و سرسفید هستند در نهایت، پوست بعد از یک اسکراب خوب،  بسیار تمیزتر، صاف تر و شفاف تر بنظر میرسد.
لایه برداری پوست عمدتا به شکل فیزیکی ( اسکراب ) یا شیمیایی میباشد که نوع شیمیایی توسط محلولها یا کرمهای حاوی اسید میوه و. .. انجام میشود و در برخی اوقات عوارضی مانند التهاب در پیش دارد.

صابون لوفا از جمله لایه بردارهای ملایم و فیزیکی می باشد که با ملش مستقیم آن روی پوست بدون هیچ گونه عوارضی سبب جداسازی و شستشوی سلول های مرده پوست  می شود . فرمول خاص این صابون به جهت در برداشتن میزان قابل توجهی ترکیباتمرطوب کننده مانند گلیسیرین،روغن زیتون و ویتامین E مانع ایجاد خشکی پوست پس از لایه برداری می شود .